سیستم رزرواسیون یکپارچه چارتکس ( CCRS ) یک موتور رزرو اینترنتی پیشرفته است که محتوا را از سرویس دهنده های خدمات مسافرتی مختلف به عنوان ورودی دریافت میکند و پس از تجمیع و یکپارچه سازی مجددا خدمات را از طریق کانال های مختلف (B2B, B2C, whitelabel , B2B2C) جهت فروش ارائه میکند.
پلتفرم رزرو شامل سیستم front office کاربر پسند میباشد و با امکانات back office قدرتمندی که دارد یک راه حل کامل برای رزرواسیون آنلاین ایجاد میکند و تمام ابزارهایی را که برای کنترل کامل کسب و کار رزرواسیون آنلاین لازم است را فراهم مینماید.
چارتکس دارای ساختار انعطاف پذیر و ماژولار است، و کابران براحتی میتمانند با دسترسی های اختصاص داده شده از ماژول ها استفاده کنند. همچنین قابلیت ها و ماژول ها می توانند به درخواست شما متصل یا جدا شوند.چارتکس برای کاربردهای ذیل مناسب است:عمده فروشان که به صورت آنلاین خدمات سفر را به نمایندگان توزیع می کنند.آژانس های مسافرتی بزرگ که مایلند خدمات خود را به صورت وسیع از طریق رزرواسیون آنلاین در اختیار شرکت های مصرف کننده بزرگ قرار دهند.

آژانس های مسافرتی آنلاین که به یک موتور تجمیع کننده قدرتمند نیاز دارند تا بتوانند رزرواسیون آنلاین را به صورت B2C و B2B ارايه نمایند.

شرکت های برگزار کننده رویدادها و کنگره که مایلند خدمات رزرواسیون آنلاین را در سبد خدمات خود داشته باشند.

چارتکس CRS به عنوان یک پلتفرم تجمیع کننده محتوا:

سیستم رزرواسیون یکپارچه چارتکس محتوا را از همه تامین کنندگان که با آژانس مسافرتی قرارداد دارند دریافت میکند، واین امکان را میدهد تا کاربران با ورود به سایت آژانس مسافرتی بهترین سرویس ها و بهترین قیمت ها را در یک صفحه واحد مشاهده نمایند.

چارتکس CRS به عنوان یک پلتفرم توزیع محتوا:
نیازی به گفتن نیست که در سفر، توزیع یک عنصر کلیدی برای رشد و پایداری است؛ بنابراین، یک شبکه توزیع قدرتمند برای افزایش حجم فروش بسیار مهم است. با سیستم رزرواسیون یکپارچه چارتکس شما می توانید کانال های توزیع زیر را مدیریت کنید.

شبکه فروش نمایندگان B2B Resellers : فروش از طریق سایت خودشان و سایت وایت لیبل که میتوانند ارائه کنند
شبکه فروش سازمان ها B2B Corporate : رابط کاربری جهت ورود مشتریان سازمانی از طریق نام کاربری و کلمه عبور
شبکه فروش مسافرین B2C : وب سایت و اپلیکیشن جهت خرید آنلاین توسط مسافرین.